Вітання Президента з нагоди Дня студента

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас, молоде інтелектуальне покоління, із Днем студента.
Історією вам відведено одне з найвідповідальніших місць у процесі творення та розбудови незалежної України. Від вашої небайдужої життєвої позиції та підтримки процесів реформування всього спектра суспільно- політичного життя великою мірою залежить європейське майбутнє нашої держави.

Для реалізації таких амбітних завдань вам необхідно успішно торувати шлях до вершин професійної майстерності, розвиватися як у стінах ваших закладів освіти, так і поза ними.

Держава робить усе, аби попри російську військову агресію забезпечити кожному українцю доступ до якісної освіти. Зараз, у ході всебічної модернізації вітчизняної вищої школи, для вас відкривається безліч нових можливостей, які ви маєте використати з метою подальшого вдосконалення.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, мирного неба, щедрої долі, невичерпної творчої енергії задля здобутків в ім’я України.

Петро Порошенко