Магістрантка ТНПУ ім.В.Гнатюка -   призерка чемпіонату світу з жіночої боротьби (ФОТО)

Магістрантка ТНПУ і
м.В.Гнатюка -

призерка чемпіонату світу з жіночої боротьби

З 12 по 18 листопада у м.Бухарест (Румунія) проходив чемпіонат світу з вільної боротьби серед жінок до 23 років, де змагались найсильніші спортсменки світу. На цих змаганнях успішно виступила магістрантка факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт») майстер спорту України міжнародного класу Коляденко Ірина, виборовши бронзову нагороду у ваговій категорії до 65 кг.

Жіноча збірна команда України - четверта у світі!

У попередніх сутичках Ірина почергово перемогла сильних спортсменок з Узбекистану, Туреччини, США і лише у півфіналі поступилась досвідченій і титулованій борчині - майбутній чемпіонці з Японії. У поєдинку за бронзову нагороду наша магістрантка чисто перемогла сильну спортсменку з Болгарії, поклавши її на лопатки.

Нагородження переможців і призерів змагань

Щасливі призерки змагань

Нагадаємо, що це вже друга нагорода Ірини на світовому рівні впродовж останніх двох місяців. У вересні атлетка теж виборола бронзову нагороду на чемпіонаті світу серед юніорок. Зазначимо, що перемога Ірини дозволила збірній України посісти високе четверте місце, пропустивши вперед лише сильні збірні Японії, Росії і Китаю.

Після нагородження з тренером та заслуженою медаллю

Вітаємо нашу магістрантку з перемогою та бажаємо швидкого відновлення, успішної здачі сесії та подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Окрему подяку висловлюємо керівництву університету в особі ректора проф.Буяка Богдана Богдановича за створені умови для навчання та подальшого спортивного удосконалення. Також висловлюємо щиру вдячність всім викладачам за розуміння, підтримку і допомогу на навчальній та спортивній ниві нашої магістрантки!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.