ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідала    віце-консул Генерального консульства   Республіки Польща в Луцьку Тереса Хрущ (ФОТО)

ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідала

віце-консул Генерального консульства

Республіки Польща в Луцьку Тереса Хрущ

24 листопада в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася зустріч ректора Богдана Буяка з віце-консулом Генерального консульства РП в Луцьку Тересою Хрущ.

В ході зустрічі були намічені перспективи подальшої співпраці з консульством і Республікою Польща загалом. В обговоренні актуальних питань розширення співпраці брали участь декан факультету філології і журналістики Тетяна Вільчинська та завідувач кафедри загального мовознавства і слов'янських мов Галина Бачинська.

конструктивна розмова

під час аудієнції

В ході обговорення

Учасники зустрічі спільно вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років запаленням поминальних свічок біля головного корпусу ТНПУ ім. В.Гнатюка та скорботною хвилиною мовчання.

спільне фото

разом перед корпусом