ТНПУ ім.В.Гнатюка здобув почесну відзнаку "Народний бренд 2018!"

ТНПУ ім.В.Гнатюка здобув почесну відзнаку

"Народний бренд 2018" !

Дорогі друзі, сьогодні оприлюднені результати традиційного щорічного конкурсу Народний бренд 2018.

З радістю повідомляємо, що серед вищих навчальних закладів Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка посів перше місце! ТНПУ - народний бренд

Конкурс проходив під гаслом "Довіру варто завойовувати!", а ТНПУ ім.В.Гнатюка давно здобув довіру краян, адже і в цьому конкурсі перемагає не вперше.

З нагоди здобуття університетом чергової почесної відзнаки ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Буяк Богдан Богданович сказав:

"Ми вкотре довели всім і собі, що разом ми велика сила! Вітаю нашу дружню університетську родину з перемогою у Народному бренді 2018! Щира вдячність всім, хто підтримав #ТНПУ під час голосування! За тривалий період успішного функціонування ми довели, що звання «народного» саме те, чого вартий наш Університет! Отож, Ми найкращі!!! А Ви з нами?)"

відзнака

Щиро дякуємо усім за підтримку і публічно висловлену довіру!

В Тернополі наш педагогічний університет завжди був авторитетним, солідним, перспективним, престижним і улюбленим навчальним закладом.

Щороку ми примножуємо наші здобутки, працюючи спільно задля примноження наукового і педагогічного потенціалу України, добробуту міста, втілення мрій нашої молоді!

Вітаємо з перемогою в конкурсі Народний бренд 2018 весь колектив колектив ТНПУ ім.В.Гнатюка, наших студентів, викладачів, працівників, випускників, всіх наших прихильників!

Щиро бажаємо перемог нашим майбутнім абітурієнтам!

троянди