Студенти психолого-педагогічного факультету  приймали гостей в рамках загальнонаціональної акції  «16 днів проти насильства» (ФОТО)

Студенти психолого-педагогічного

факультету приймали гостей
в рамках загальнонаціональної акції
«16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок тощо.

29 листопада 2018 року в рамках цієї акції студенти психолого-педагогічного факультету, майбутні соціальні працівники, психологи та фахівці з дошкільної освіти мали змістовну та цікаву зустріч із Начальником відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Т/о, підполковником поліції п.Тиховечем Петром; заступником начальника служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації п.Шиманською Маєю та головним спеціалістом служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації п.Дудою Тетяною та начальником служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради п.Здеб Зоряною. У рамках роботи зі студентами проведено інформаційну кампанію задля підвищення рівня їх обізнаності з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, специфіки звернення за допомогою при насильстві.

Виступ підполковника національної поліції Тихович Петра
Виступ підполковника національної поліції Тиховича Петра

Зустріч преставників національної поліції та служби у справах дітей з студентами
Зустріч представників національної поліції та служби у справах дітей з студентами

Виступ головного спеціаліста служби у справах дітей Дуди Тетяни

Дискусія запрошених лекторів із майбутніми соціальними працівниками

Численні запитання з боку студентів свідчать про актуальність та зацікавленість означеною темою. Слід відмітити і достатньо високий рівень обізнаності студентів у проблематиці попередження та подолання різних видів насилля щодо дітей та у сім’ї.

Канд.пед.наук., доц. кафедри соціальної педагогіки
та соціальної роботи
Слозанська Г.І