Ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка підписав договір про співпрацю з Шеньянським педагогічним університетом (Китай)

В липні 2018 р. за сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства комерції КНР в числі трьох закладів вищої освіти України  Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка був обраний для представлення держави на Міжнародному форумі у м.Шеньян провінції Ляонін (КНР). Представником від університету на форумі став начальник відділу у справах молоді, доцент Брославський В. Л., який,  власне, і розпочав переговори щодо співпраці з педагогічним університетом у м.Шеньян.

Успішним результатом досягнутих домовленостей стало підписання договору про наукове співробітництво між ТНПУ ім. В. Гнатюка і Шеньянським педагогічним університетом, який передбачає налагодження тісної співпраці, міжнародні наукові та академічні обміни студентами та науково-педагогічними працівниками, проведення спільних конференцій, семінарів тощо.

Слід зазначити також, що у списку китайських університетів-партнерів ТНПУ ім. В. Гнатюка на сьогодні вже налічується 12 закладів вищої освіти КНР:
Шеньянський педагогічний університет
Університет Ланьчжоу- Міжнародний відділ