ТНПУ ім.В.Гнатюка вітає волонтерів!
5 грудня - Весвітній день волонтерів.

В ТНПУ ім.В.Гнатюка багато, дуже багато волонтерів: це і викладачі, і працівники, і студенти всіх факультетів, діє в університеті навіть волонтерський клуб. Напевно, кожен юнак, кожна дівчина, навчаючись в нашому університеті, отримує безцінний досвід надання безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Волонтерство і благодійність завжди були пріоритетними на всіх рівнях, починаючи від ректорату.

Благодійні ярмарки, концерти, вистави, візити у соціальні заклади, інформаційні та екологічні заходи, допомога лікарням, навчання, змагання, збір коштів та продуктів, придбання необхідних речей, виготовлення сувенірів, картини, горнятка і пряники, теплі шкарпетки, облаштування "Тролейбусів щастя", організація свят, захисні сітки для воїнів та подарунки дітям і літнім людям - всього й не згадати... Все це - завдяки чуйним душам, світлим головам і вмілим рукам волонтерів. Ваша допомога самовіддана і щира, безцінна, вчасна, бажана, цілюща, рятівна. Кажуть, людина, коли щось отримує - наповнює руку, а коли віддає - наповнює серце.

Ми пишаємося вашими великими серцями, дорогі волонтери!
Щастя і здоров'я вам, наснаги і невтомності, радості та успіхів, втілення ідей, багато послідовників!
Ви не чекаєте слів подяки, але світ вдячний вам!
Нехай добро повертається до вас сторицею!

волонтери