На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка зима розпочалась із магістерських концертних програм  (ФОТО)

На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

зима розпочалась

із магістерських концертних програм

3-го грудня у Центрі культури і дозвілля м.Теребовля свою магістерську програму під назвою: «…Навіть Ангели співають про Маму» презентувала Картофель Оксана Євгенівна (викладач з вокалу та науковий керівник магістерського дослідження – доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, к.п.н. Л.Д.Ороновська).

Моя Мамо...(із репертуару С.Весни)
"Моя Мамо..." (із репертуару С.Весни)

Учасники молодіжного вокального ансамблю

Концертна атмосфера, стилістика, режисура та тематика заходу не залишила байдужим нікого, хто був присутнім на мистецькому заході. Глядачі, учасники колективів, екзаменаційна комісія щиро аплодували і не скупилися на позитивні відгуки про високий професіоналізм і креативність представлення тематичної програми.

Прозвучали музичні композиції:
- «Квітка» (із репертуару вокального тріо «Глорія»);
- «Мамо» сл. і муз. А.Войтюк;
- «Мальви» сл. Б.Гури, муз. В.Івасюка;
- «Батьківська любов» сл.і муз. К.Ващишин;
- «Дитинство не втрачай» сл. і муз. Т.Кароль
та інші.

Дитинство не втрачай (із ререпертуару Тіни Кароль)
Дитинство не втрачай (із репертуару Тіни Кароль)

На завершення магістрантці було присвоєно додаткову спеціалізацію викладача з вокалу і проведено профорієнтаційну роботу з  глядачами з метою подальшого навчання на факультеті мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Інформаційна група факультету мистецтв

Магістрантка із своєю наставницею