Факультет педагогіки та психології ТНПУ ім.В.Гнатюка організував зустріч з батьками першокурсників  (ФОТО)

Факультет педагогіки та психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка організував зустріч

з батьками першокурсників

На факультеті педагогіки та психології відбулись батьківські збори, присвячені адаптації студентів-першокурсників та організації освітнього-виховного  процесу в університеті.

Із вступним словом до батьків звернувся декан факультету педагогіки та психології Чайка В.М.

Виступ декана факультету педагогіки і психології Чайки В.М

Про здоровий та безпечний спосіб життя розповів лікар Галина Олексіївна Сотула.

Виступ лікаря

Студентські декани Демчук Мар'яна та Коржанівська Юлія розповіли про участь першокурсників в різноманітних університетських та факультетських заходах і організацію студентського дозвілля.

Презентаціями та піснями представили свої таланти батькам студенти груп ПО-11 та ДО-11.

Презентація талантів першокурсників

Студентам було надзвичайно приємно бачити поруч найрідніших людей, а батьки вони мали змогу побачити своїх дітей у новій ролі, переконатися, якими дорослими вони стали.

Запрошені батьки та викладачі
Запрошені батьки, викладачі, студенти

Після загальної інформаційної частини батьки поспілкувалися з кураторами груп, дізналися про навчальні досягнення першокурсників.

Віримо, що за роки навчання в університеті наші студенти зможуть здобути не лише омріяний фах, а безцінний професійний та життєвий досвід.

Студентський декан
 Демчук Мар'яна