На чисельні прохання  фізико-математичний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка провів  «AstroFest-2018» (ФОТО)

На чисельні прохання
фізико-математичний факультет
ТНПУ ім.В.Гнатюка
провів

«AstroFest-2018»

5 грудня 2018 року на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулось захоплююче дійство – «AstroFest-2018».

У «зоряних війнах» брали участь команди фізиків, математиків та інформатиків разом із своїми наставниками.

Команди фізиків, математиків та інформатиків

З вітальним словом до учасників та гостей свята звернувся завідувач кафедри фізики та методики її навчання – Мохун Сергій Володимирович, який вже вкотре є ініціатором та організатором астрозмагань.

Вітальне слово завідувача кафедри фізики та методики її навчання

Цікавою несподіванкою для учасників були відеозапитання ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка Буяка Богдана Богдановича та декана фізико-математичного факультету Громяка Мирона Івановича.

Відеозапитання ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка Буяка Богдана Богдановича.
Відеозапитання ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка Буяка Богдана Богдановича

Конкурси оцінювало компетентне журі у складі Крамара О.І    – доцента ТНТУ ім. Івана Пулюя, Гайди В.Я. – методиста ТОКІППО та Шемелі М.А. – вчителя фізики та астрономії НВК «Лозівська школа І-ІІІ ступенів».

Журі «AstroFest-2018»

Впродовж вечора у залі панувала дійсно щира та невимушена атмосфера!

Щирі вітання команді фізиків «SpaceX», які здобули перемогу у «зоряних війнах»!

Переможці
Переможці «AstroFest-2018» – команда фізиків «SpaceX»

Дякуємо організаторам та учасникам за чудовий настрій і сподіваємось, що такі заходи стануть доброю традицією у житті факультету!

Більше дивіться і слухайте тут

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua