Запрошуємо на концерт "Пісні душі моєї" магістрантки факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

Запрошуємо на концерт "Пісні душі моєї"

магістрантки факультету мистецтв

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Запрошуємо на сольний концерт "Пісні душі моєї" магістрантки факультету мистецтв Смачило Дарії (клас викладача: народної артистки України Лемішки Наталі Василівни.

Концерт відбудеться в понеділок, 10 грудня, о 16.00 в КМЦ "Світлиця" ТНПУ ім.В.Гнатюка (Винниченка 10).

У програмі українські народні пісні.

Концертмейстер: Миськів Світлана Ярославівна.

У концертній програмі беруть участь соліст Тернопільської обласної філармонії, випускник ТНПУ ім.В.Гнатюка Андрій Оленин;
інструментальний ансамбль "Музики" під керівництвом Баньковського Анатолія Михайловича, солісти танцювального ансамблю "Веснянка" (хореограф Щур Людмила Богданівна).

Ведучий - актор Тернопільського обласного академічного театру ім. Т.Г.Шевченка Микола Замороз.

Вхід вільний.

Дарія Смачило