На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся  фортепіанний концерт магістрантки Рафальської Ірини (ФОТО)

На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбувся  фортепіанний концерт

магістрантки Рафальської Ірини

7 грудня на факультеті мистецтв  о 14.00 (ауд.301), відбувся фортепіанний концерт магістрантки кафедри мистецтвознавства та методики музичного мистецтва, факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка, клас викладача канд.пед.наук, доцент Палій Налії Віталіївни.

Присутніми були  члени екзаменаційної   комісії, викладачі, студенти та гості факультету.

У концерті прозвучали твори відомих композиторів, а саме:
- Й.С.Бах – «Прелюдія і фуга» (с-moll; ДТК т.2);
- Л.В.Бетховен – «Соната №16» (G-dur;1 ч.);
- Ф.Шопен – «Ноктюрн №20»;
- Й.С.Бах - Ф.Ліст  -«Велика органна прелюдія і фуга» (a-moll);
- С.Рахманінов – «Сюїта»(d-moll; 1 ч.);
- М.Скорик – «Вальс» з Партіти №5.

Магістрантка Ірина Рафальська виконує «Ноктюрн №20» Ф.Шопена

Dave Brubeck – «Take Five» виконував дует у складі: Рафальська Ірина - фортепіано та Білик Христина – бандура. А на завершення концерту тріо у складі: Рафальської Ірини, Білик Христини та Чубари Марії виконали пісню «Коляда» Ірини Федишин.

Тріо у складі Рафальської Ірини, Білик Христини та Чубари Марії  виконують пісню «Коляда»
Тріо у складі Рафальської Ірини, Білик Христини та Чубари Марії  виконують пісню «Коляда»

Вітальне слово декана факультету мистецтв Стельмащука Зіновія Миколайовича

Учасники разом із деканом факультету мистецтв Стельмащуком З.М., завідувачем  кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, Заслужений діяч мистецтв України Водяним.Б.О. та канд.пед.наук,доцент Палій.Н.В.
Учасники разом із деканом факультету мистецтв Стельмащуком З.М., завідувачем  кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, заслуженим діячем мистецтв України Водяним.Б.О. та канд.пед.наук,доцентом Палій.Н.В.

Магістрантка проявила себе як вправний піаніст, та продемонструвала хороші музичні здібності  та артистизм.   Усім творчим колективом вітаємо її із завершенням навчання та бажаємо успіхів і натхнення для подальшої творчої діяльності.

Студентка групи ММ-22
Клепач Ірина