На історичний факультет    ТНПУ ім.В.Гнатюка    завітав Святий Миколай (ФОТО)

На історичний факультет

ТНПУ ім.В.Гнатюка

завітав Святий Миколай

До Дня Святого Миколая студенти ІС-22 разом із куратором доцентом кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства Валіон О.П. підготували й провели заходи, приурочені цій події. Зокрема, 19 грудня на історичному факультеті відбувся святковий концерт, на якому студенти привернули увагу до змісту свята, співали пісні, колядки, лунали інсценівки, жарти для викладачів і студентів.

Свято в розпалі

Родзинкою заходу було привітання від Святого Миколая, який  виступив захисником студентства у їх заліково-екзаменаційних випробуваннях.

Святий Миколай

У рамках свята відбувся благодійний ярмарок, де усі, хто бажав, могли придбати різноманітні смаколики, а виручені кошти були направлені до вихованців дитячого будинку “Малятко” (м.Тернопіль).

Благодійний ярмарок

Для дітей було
придбано засоби гігієни та необхідні речі. На жаль, безпосередньо діток відвідати не вдалось, через карантинні заходи у зв’язку з епідемією кору. Проте ми раді, що згуртували факультет для здійснення прекрасної місії у допомозі дітям-сиротам та тим, які позбавлені батьківського піклування.

Передача виручених коштів вихованцям дитячого будинку “Малятко”

Учасники дійства

Проведений захід на історичному факультеті подарував позитивні емоції, чудовий настрій, створив незабутню новорічно-різдвяну атмосферу.

Староста ІС-22

Котова Вікторія,