Команда ТНПУ - фіналіст конкурсу  проектів і стартапів InnoDnipro
Команда ТНПУ - фіналіст конкурсу

проектів і стартапів InnoDnipro

У Дніпрі підбили підсумки першого міського конкурсу для талановитих розробників – InnoDnipro. За звання найкращого змагалися автори двадцяти проектів-фіналістів. За рішенням експертної комісії грант на загальну суму 500 тис. грн розподілять між сімома конкурсантами. InnoDnipro – це муніципальна ідея, завдяки якій винахідники й новатори одержують стартову підтримку для своїх розробок.

Команда ТНПУ, у складі якої викладачі університету - Бурега Н.В., Федорейко В.С., Грубінко В.В., Пальчик А.О. та Рутило М.І. - вийшла у фінал конкурсу з проектом №66 "Регенерація енергії викидів твердоокисних паливних елементів".

Колектив університету щиро вітає команду ТНПУ з виходом у фінал конкурсу  проектів і стартапів InnoDnipro! Бажаємо наснаги до нових перемог, наукових та творчих злетів, успіхів у всіх починаннях! Гордимося та радіємо!
З прийдешнім  Новим роком та Різдвом Христовим!