ЗМІ про нас. Вже 8 тисяч м² маскувальних сіток сплели тернопільські студенти (ВІДЕО)

ЗМІ про нас

Вже 8 тисяч м² маскувальних сіток

сплели студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

Це вже 266-та маскувальна сітка, яку сплели на історичному факультеті педагогічного університету. Їх тут плетуть з 2015-го року. Першокурсник Роман каже, виготовляти сітки легко. Тим паче знають, як це важливо для військових.

Роман Влох, студент і курсу історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка:

"Є така цікава фраза  - «не питай, що країна може зробити для тебе, питай, що ти зробив для країни». Ми не хочемо просто так сидіти, коли в країні іде війна, ми хочемо зробити щось для того, щоб отримати той результат, який потрібно".

Студентка Наталія каже, плете сітки з початку навчального року. Для цього виділяє час на перерві між парами. Також студенти часто залишаються плести сітки і після навчання, буває і пізнього вечора.

Наталія Гладиш, студентка і курсу історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка:

"Ми залучаємось до волонтерської діяльності, що стосується маскувальних сіток, які будуть відправлені на схід нашої країни для того, аби можливо врятувати хоча б одне життя воїна. Це буде для нас дуже важливо".

Напередодні нового року на факультеті зібрали чергову партію маскувальних сіток. Їх вже відправили на Схід України, як своєрідний подарунок військовим до Нового року.

Володимир Кіцак, доцент кафедри історії України ТНПУ ім.В.Гнатюка:

"Ці сітки поїдуть на Маріуполь. Білі сітки поїдуть у Донецьку область, в 28-му механізовану бригаду".

Володимир Кіцак каже, загалом від 2015 року сплели уже 8 тисяч метрів квадратних маскувальних сіток. Така робота студентства не проходить безслідно. На факультеті кажуть, уже не раз отримували від захисників подяки, а також фото із маскувальними сітками, які використовують на передовій. Відтак свою роботу продовжать.