Подяка від Олімпійської академії України нашому спортивному ректору (ФОТО)

Подяка від Олімпійської академії

України

нашому спортивному ректору

З нагоди закінчення спортивного року відзначено Подякою Олімпійської академії України ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка професора Богдана Буяка.

Подяка Буяку Б.Б Подяка Б.Б.Буяку

Подяка Буяку Б.Б.

Ваш професіоналізм, самовіддана, послідовна та наполеглива праця роблять вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на лише на Тернопіллі, але і у рамках світового масштабу. Варто згадати Олімпійську чемпіонку Олену Підгрушну, чемпіонів Всесвітньої універсіади Олену Кривицьку та Дмитра Підручного, Паралімпійського чемпіона Тараса Радя та інших учасників Олімпійських ігор, Чемпіонатів Світу і Європи, України. Не було б спортивних досягнень, якби  ректор не розумів та не сприяв розвитку фізичної культури і спорту в університеті.

Вручення подяки Буяку Б
Вручення подяки проф.Буяку Б.Б.

Щирі вітання від президента Олімпійської академії України д.п.н. професора Марії Булатової за значний внесок у розбудову олімпійського руху, впровадження олімпійської освіти та виховання молоді у дусі олімпійських ідеалів.

Голова Тернопільського обласного відділення
Олімпійської академії України,