Конкурс соціально-інноваційних проектів ТНПУ ім.В.Гнатюка: переможці визначені, але ідеї не закінчуються!

Конкурс соціально-інноваційних проектів

ТНПУ ім.В.Гнатюка:

переможці визначені, але ідеї не закінчуються!

Конкурс соціально-інноваційних проектів, що відбувся наприкінці року в ТНПУ ім.В.Гнатюка за підтримки  Active Citizens Ukraine,  дав чудові результати.

Окрім того, що всі учасники мали змогу проявити себе, запропонували сміливі ідеї, виявили активність, небайдужість та творчий підхід, багато зусиль доклали для розвитку рідного університету, вони пройшли відповідне навчання. Під час занять навчилися чітко окреслювати мету, формулювати і реалізовувати завдання власного проекту, розробляти кошторис, презентувати проект зацікавленим сторонам, представляти на різних рівнях. Ці, такі необхідні кроки на шляху від мрії до справи, вимагають добре розвиненого критичного мислення, всебічного аналізу, далекоглядності, гнучкості, вміння прогнозувати. Також учасники отримали тренінгові знання щодо про проектного дизайну від фасилітаторів програми Британської ради.

В результаті ретельного конкурсного відбору переможцями визнані такі проекти:

1) кімната дитини (предст. Олександр Лохвицький);

2) доступне університетське середовище (предст. Зоряна Удич)

3) бюро кар‘єри (предст. Марія Бойко);

4) популяризація STEM професій (предст. Надія Балик);

5) освітньо-відпочинкова зона «П’ятий кут» (предст. Наталія Турська);

6) Коворкінг центр «Smileroom» (предст. Маряна Демчук);

7) коворгінг центр (предст. Ірина Гороховянко);

8)  майстерня креативного та професійного розвитку «навчання і розвиток» (предст. Ольга Теслюк);

9) дитяча розвивально-ігрова кімната «дитячі мрії»/«смайлик» (предст. Оксана Писарчук).

Маємо сподівання, що з часом ці ідеї будуть втілені в життя на користь нашого університету.

А на згадку про цікаво і корисно проведений час учасники, окрім відповідних сертифікатів,  отримали гарні подарунки:  солодощі і флешки.

Переможці визначені, але ідеї не закінчуються. Можливо, наступний конкурс буде вже з вашою участю?