Історії успіху ТНПУ ім.В.Гнатюка: підсумки спортивного року

Історії успіху ТНПУ ім.В.Гнатюка:

підсумки спортивного року

В студентів Тернопільського національного педагогічного університету ісмені Володтимира Гнатюка традиційно популярна фізична культура,  вони охоче займаються в секціях, активно відпочивають, змагаються, популяризують олімпізм, підколюють гірські вершини, організовують річкові сплави. «Забіг єднання» на підтримку Всеукраїнської акції «Зелена миля-2018» об’єднав студентів і викладачів.  Цікаво проходять Європейський тиждень спорту, Міжнародний день студентського спорту, Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, Кубок з міні-футболу,  олімпійська вікторина, конкурс спортивного малюнку. А скільки емоцій завжди викликають спартакіада першокурсника, першість факультету, міжфакультетські змагання, поєдинки фикладачів та студентів! Люблять в університеті настільний теніс, волейбол, футбол, баскетбол, гандбол, дартс, аеробіку, шахи, туризм... Згадаймо лише найголовніші спортивні спортивні успіхи наших студентів протягом 2018 р.

Тарас Радь - золотий призер цьогорічної зимової Олімпіади, один з 5 найкращих дебютантів Паралімпійських ігор наймолодший  паралімпійський чемпіон, тричі чемпіон України з лижних гонок та біатлону отримав від Президента України  орден «За заслуги»  ІІІ ступеня.

Аспірант Дмитро Підручний здобув срібну нагороду на етапі Кубка світу з біатлону, а на відкритому чемпіонаті Європи з біатлону на останньому етапі у змішаній естафеті здобув золоту медаль для збірної України.

Магістрантка Коляденко Ірина - майстер спорту України міжнародного класу, виборола бронзову нагороду Чемпіонату світу з жіночої боротьби.

Студентка Богдана Малищик – срібна призерка Кубку України з універсального бою. Команда «Педуніверситет-Тернопіль» – лідер чемпіонату України з футболу в студентській лізі. єдиною студентською командою, яка вигравала чемпіонат Європи.

На Чемпіонті України з пауерліфтингу Наконечна Анастасія завоювала чемпіонство встановивши новий рекорд. Під час Пауерліфтерського багатоденного марафону Наконечна Анастасія та майстер спорту України міжнародного класу Бубен Тарас здобули «срібло».

О.Хома та Стребков І. -  володарі кубку України з легкої атлетики в приміщенні. Срібною призеркою стала Стефанишина Христина, бронзовими призерами - Більчак Оксана та Карюк Іван. Легкоатлетка Більчак Оксана також виборола бронзову нагороду на Чемпіонаті  України в Сумах.

«Найкращою командою в ігрових видах спорту» визнали команду ТНПУ ім.В.Гнатюка «Педуніверситет-Енерго», яка здобула перемогу чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд вищої ліги.

На ІІІ Відкритій Універсіаді 2018-2019 рр. з баскетболу наші дівчата посіли третє місце.

На Чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді. збірну області представляли студентів факультету фізичного виховання Більчак О., Карюк І., Шилівський О., Хома О. та Стефанишина Х.

В залік ІІ відкритої Універсіади Тернополя ТНПУ ім.В.Гнатюка  здобув першість у змаганнях з вільної боротьби,
друге місце - з веслування на драгонботах, збірні з регбі також вибороли медалі.

У першому турі Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд вищої студентської ліги сезону 2018-2019рр. команда ТНПУ ім.В.Гнатюка, здобула дві перемоги і посіла другу сходинку.

Про неймовірні рахунки блискучих футбольних перемог ФК "Тернопіль-Педуніверситет" ми вже писали неодноразово.

квіти
Шановні спортсмени, учасники команд, викладачі, працівники, студенти,  тренери, любителі спорту, поціновувачі та пропагандисти фізичної культури!

Щиро вітаємо вас з високими спортивними здобутками! Ви подаєте краянам чудовий приклад сучасного, активного та успішного  способу життя! Нехай ваша фізична активність приносить вам багато радості та задоволення, гартує характер, зміцнює дружбу, формує упевненість в собі, взаємопідтримку, відмінні лідерські якості.

Бажаємо вам і в новому році вдалих стартів, міцного здоров'я, незламної волі, невичерпної енергії, наснаги в спортивній боротьбі та нових перемог!