Факультет фізичного виховання організував "Учнівські канікули в ТНПУ ім.В.Гнатюка" (ФОТО)

Факультет фізичного виховання

організував

"Учнівські канікули в ТНПУ ім.В.Гнатюка"

"Учнівські канікули в ТНПУ ім.В.Гнатюка"- під таким девізом на факультеті фізичного виховання пройшли заходи за участю учнів соціально-спортивної школи фундації "Реал Мадрид" (там опікуються сиротами, багатодітними сім`ями, малозабезпеченими, дітьми переселенців та учасників АТО, дітьми з надлишковою вагою).

Локації організації - це ЗОШ №2,№10 міста Тернополя та Великогаївська ЗОШ).

Іншим учасником цих канікул стали юні волейболісти КДЮСШ №1 м.Тернополя (учні ЗОШ 22,28,29 м.Тернополя та ЗОШ Великі Бірки).

Ознайомча бесіда

Спочатку в одній із аудиторій вони були інформовані про історію університету та факультету, в музеї спортивної слави учні шкіл мали змогу ознайомитись із досягненнями спортсменів на світових, європейських та всеукраїнських змаганнях.

в музеї спортивної слави
В музеї спортивної слави

майстер-клас
А тепер запрошуємо на майстер-клас!

Наше спортивне майбутнє
Наше спортивне майбутнє!

Закінчились заходи майстер-класом, які провели викладачі факультету фізичного виховання Оліяр Михайло Богданович (футзал) та Сопотницька Олена Валеріївна (волейбол) спільно із студентами факультету, що працюють волонтерами.

Заступник декана
факультету фізичного виховання