«Учнівські канікули» на факультеті філології і журналістики ТНПУ ім.В. Гнатюка

«Учнівські канікули»

на факультеті філології і журналістики

ТНПУ ім.В. Гнатюка

З 15 по 17 січня 2019 р. на факультеті філології і журналістики тривали «учнівські канікули».

Зимові канікули дають змогу школярам перепочити від навчання, поспілкуватися з близьким, присвятити час улюбленим заняттям. Для випускників загальноосвітніх закладів – це додатковий час, щоб підготуватися до іспитів та ЗНО.

Відвідавши «учнівські канікули» на факультеті філології і журналістики, випускники загальноосвітніх закладів мали змогу відчути смак студентського життя, прослухати лекції, які стосуються проблемних питань ЗНО з української мови і літератури, які читали доценти і професори, люди, які долучаються до створення завдань.

Учнівські канікули на факультеті філології і журналістики

Майбутні студенти прослухали лекції з сучасної української літературної мови та історії української літератури, які читали к.ф.н. доц. кафедри української мови та методики її навчання Штонь О. П., к.ф.н. асист. кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Вербовецька О. С., к.ф.н., доц. кафедри теорії і методики української та світової літератури Скуратко Т. М., к.ф.н., доц. кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Буда В. А., к.ф.н., викл. кафедри української мови та методики її навчання Наливайко М. Я., д.ф.н., проф. кафедри теорії і методики української та світової літератури Лановик З. Б., к.ф.н., доц. кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Свистун Н. О., к.ф.н., доц. кафедри теорії і методики української та світової літератури Данилевич М. М., к.ф.н., асист. кафедри української мови та методики її навчання Криськів М. Й. Одинадцятикласники з великим ентузіазмом слухали, записували, давали свої запитання.

Багато випускників провели дозвілля цікаво і з користю на «учнівських канікулах», маючи змогу поповнити свої знання і захоплююче провести час.

Студентка групи УФ-12

факультету філології і журналістики