Феєричний випуск факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Феєричний випуск

факультету педагогіки і психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

1 лютого 2019 року у стінах рідного ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулося найграндіозніше і наймаштабніше вручення дипломів випускникам магістратури факультету педагогіки і психології. Понад 350 випускників отримали свої довгоочікувані дипломи.

Свято розпочалося вітальним словом декана факультету - д.п.н, професора Чайки В.М, та заступників декана Писарчук О.Т та Чайковської Г.Б.

Вітальне слово декана - проф. Чайки В.М.

Магістри-випускники 2019 року

З поміж 372 цьогорічних випускників магістратури спеціальностей «Дошкільна освіта», «Менеджмент», «Початкова освіта», «Психологія» та «Соціальна робота» денної та заочної форми навчання, 61 магістр отримав диплом з відзнакою. Дипломи вручали голови екзаменаційних комісій Жаркова І.І., Мешко Г.М., Радчук Г.К. та Чайка В.М.

Випускники спеціальності Початкова освіта з ректором та гостями
Випускники спеціальності "Початкова освіта" з ректором проф.Б.Б.Буяком та гостями з Китайської Народної Республіки, які приїхали в
університет з метою налагодження співробітництва в галузі освіти

Випускники психолого-педагогічного відділення

Випускники спеціальності Менеджмент
Випускники спеціальності "Менеджмент"

Випускники спеціальності Дошкільна освіта
Випускники спеціальності "Дошкільна освіта"

Окрасою свята була концертна програма, ведучими якої були Анастасія Тернова та Ростислав Руденський.

Подарунком для випускників стали пісні у виконанні Анастасії Бабиної та Анастасії Тернової. Зі словами вдячності виступили випускники – магістри Мілян Анастасія, Гурнік Віта, Левчук Анастасія,  Дерев’янко Соломія, Кожушко Оксана та Ручаковський Андрій.

Вітаємо учасників урочистостей та бажаємо випускникам творчої наснаги, наполегливості, студентської легкості, енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і в свої можливості!

Теслюк Ольга