Славні легкоатлетичні традиції ТНПУ ім.В.Гнатюка

Славні легкоатлетичні традиції

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Щороку, федерація легкої атлетики Тернопільської області (ФЛАТО) відзначає своїх партнерів.

Цьогоріч «Подяку» за вагомий внесок у популяризацію та розвиток легкої атлетики в Тернопільській області отримав ректор Тернопільського національного педагогічного університет ім.В.Гнатюка професор Б.Б.Буяк.

Подяка
Сьогодні основу збірної області складають студенти факультету фізичного виховання, для яких керівництво університету створило сприятливі умови для навчання та підвищення своєї спортивної майстерності.

Студенти факультету фізичного виховання систематично допомагають федерації в організації, проведенні та суддівстві пробігів, змагань, спортивних фестивалів.

Уже традиційно, за сприяння ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка професора Б.Б.Буяка, в спортивній залі університету проходить фінал фестивалю «Дитяча легка атлетика ІААФ» серед школярів міста Тернополя. У квітні 2018 року проведено фінал Західноукраїнської ліги «Дитяча легка атлетика ІААФ».

Є всі передумови, що подальша співпраця між федерацією легкої атлетики Тернопільської області та Тернопільським національним педагогічним університетом імені В.Гнатюка сприятиме високим досягненням студентів факультету фізичного виховання на всеукраїнських та міжнародних змаганнях з легкої атлетики.

Президент ГО «Федерація легкої атлетики Тернопільської області»
Валерій Єднак