Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка -  бронзова призерка турніру з боксу (ФОТО)

Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка -

бронзова призерка турніру з боксу

Наприкінці січня в м. Хмельницькому відбувся престижний XIX Всеукраїнський відкритий турнір з боксу серед юніорів присвячений пам’яті Євгена Кужельного. Зазначимо, що переможці цих змагань традиційно отримують звання майстра спорту України. Участь у цьогорічних змаганнях взяли понад 100 боксерів з усіх куточків України, а також збірна команда Молдови.

На цьому турнірі змагалась у складі збірної команди Тернопільської області і студентка
факультету фізичного вихованняТНПУ ім.В.Гнатюка Каріна Вовк і здобула бронзову нагороду у ваговій категорії до 54 кг.

Атакує К.Вовк (в червоному)

Переможна атака

Каріна Вовк з тренером

Заслужена медаль

Тренується Каріна у обласній спортивній школі з літніх видів спорту під керівництвом випускника ТНПУ ім.В.Гнатюка Руслана Фірмана. За словами тренера нашої студентки, у юної боксерки є значний потенціал, оскільки на цих змаганнях вона провела яскраві і видовищні поєдинки, при тому, що займається боксом всього один рік.

Зазначимо, що до вступу в університет Каріна успішно займалась вільною боротьбою і є кандидатом в майстри спорту з цього виду спорту.

Турнір у Хмельницькому був одним із етапів підготовки до чемпіонату України серед жінок, що проходитиме днями у м.Харкові.

Вітаємо нашу студентку з перемогою та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Почесна відзнака.

Почесна відзнака

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту