ЗМІ про нас. ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-1 здобув Кубок ректора-2019 (ФОТО)

ЗМІ про нас

ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-1

здобув Кубок ректора-2019

З 4 по 6 лютого на засніженому футбольному полі Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка відбувся традиційний розіграш кубка ректора з футболу за участю чотирьох команда. Лише завдяки кращій різниці забитих і пропущених мячів перемогу здобула одна з команд.

У першому матчі третього ігрового дня ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-1 переміг команду “Педліцей” – 4:0 (Андрій Шевчук-3, Роман Голодрига).

У заключному матчі турніру «Міжфаку», щоб здобути перше місце необхідно було вигравати у ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-2 у дев’ять м’ячів. І, по-великому рахунку, все до цього йшло, адже вже після першого тайму рахунок був 6:0 на корись «Міжфаку». Однак молода команда ФК “Тернопіль-Педуніверситет”- 2 після перерви вперлася і ціною надзусиль не дозволила маститим суперникам, у складі яких виділялися воротар Денис Чесановський, захисник Юрій Соколовський, гравці півзахисту Роман Гаврилюк та Ігор Сороцький і нападник Тарас Гром’як, забити потрібну кількість голів. Пропустивши лише одного разу, друга команда університету не дозволила «Міжфаку» здобути головний приз турніру. У підсумку матч завершився з рахунком 7:0 (Роман Гаврилюк-4, Тарас Гром’як, Ігор Сороцький, Роман Собчук).

Після завершення змагань за участю заступника декана факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка Ярослава Богдановича Боднара та головного судді Василя Петровича Івегеша відбулася урочиста церемонія нагородження кращих гравців та команд.

Отож, кращим воротарем став – Антон Омаров («Педліцей»), захисник – Арсен Чубатий («Педліцей»), півзахисник – Андрій Засєдко (ФК «Тернопіль-Педуніверситет»-1), нападник – Тарас Гром’як («Міжфак»), бомбардир – Роман Гаврилюк («Міжфак»), гравець турніру – студент першого курсу факультету фізичного виховання Роман Голодрига ("ФК Тернопіль-Педуніверситет"-1).

Кращі бомбардири:

Роман Гаврилюк (“Міжфак”) – 6 м’ячів

Роман Голодрига (ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-1) – 6

Тарас Гром'як (“Міжфак”) – 5

Андрій Шевчук (ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-1) – 5

Андрій Когут (ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-1) – 2

Вадим Валах (“Педліцей”) – 2

Володимир Федак (ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-1) – 1

Василь Питлик (“Педліцей”) – 1.

Ігор Сороцький (ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-1) – 1

Роман Собчук (ФК “Тернопіль-Педуніверситет”-1) – 1