Магістрант факультету фізичного виховання   ТНПУ ім.В.Гнатюка їде на Гран-Прі Угорщини   з греко-римської боротьби (ФОТО)

Магістрант факультету фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка їде на Гран-Прі Угорщини

з греко-римської боротьби

30.01-1.02 в м.Кременчук проходив Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих, що є відбірковим до чемпіонату Європи.

У цих змаганнях взяв участь магістрант факультету фізичного виховання, майстер спорту України Белоцький Олександр.

Попередні сутички змагань

Наш спортсмен провів кілька переможних сутичок і поступившись у півфіналі майбутньому чемпіону з Харкова зупинився за крок до медалі, в підсумку посівши п’яте місце у ваговій категорії до 82 кг.

Олександр (у синьому трико) проводить прийом у партері

Атакує Олександр Белоцький

Перемога за вихід у бронзовий фінал

Ще мить - і перемога

Зазначимо, що Олександр реабілітується після отриманої минулого року складної травми і уже приступив до повноцінних тренувань.

Не дивлячись на те, що спортсмен залишився без нагороди, він є одним із претендентів на участь у чемпіонаті Європи серед чоловіків до 23 років, що проходитиме з 4 по 10 березня у сербському місті Новий Сад.

Також стало відомо, що у складі збірної команди України наш магістрант візьме участь у рейтинговому турнірі сезону з греко-римської боротьби – Гран-Прі Угорщини, що відбудеться 23 та 24 лютого в угорському місті Дьйор в Олімпійському спортивному комплексі паралельно на 4-х килимах.

Нагадаємо, що цьогорічний борцівський сезон включає в себе 4 рейтингові турніри, за результатами яких борці отримуватимуть бали, що вплинуть на жеребкування Чемпіонату Світу.

Бажаємо Олександру швидкого відновлення і подальших високих здобутків у спорті та навчанні!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.