До уваги абітурієнтів! Спробуйте власні сили і заробіть додаткові бали! ТНПУ ім. В.Гнатюка запрошує  на Всеукраїнську олімпіаду!

Спробуйте власні сили
і заробіть додаткові бали!

ТНПУ ім. В.Гнатюка запрошує
на Всеукраїнську олімпіаду!

До уваги потенційних абітурієнтів,

батьків, педагогів!

ТНПУ ім.В.Гнатюка дбає не тільки про своїх студентів, а й про абітурієнтів!
Наш університет дає чудову можливість своїм майбутнім абітурієнтам: безплатно перевірити знання та здобути додатково до 20 балів  з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного бала у виші.

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів посилити свої позиції на майбутньому  вступному конкурсі – взяти участь в Олімпіаді-2019, що проводиться в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Участь в олімпіаді дає можливість:

·         підвищити впевненість у власних силах;

·         ще раз узагальнити та проаналізувати вивчений матеріал;

·         застосувати набуті знання у нових умовах;

·         переконатися у правильності профорієнтаційного вибору;

·         розширити уявлення про проблематику окремих дисциплін;

·     а найголовніше – здобути до 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного балу у вищому навчальному закладі.

Олімпіада проходитиме в два тури

Графік проведення:

• Перший тур (дистанційний) -  триватиме з 15 лютого по 30 березня 2019 р.
    Проведення дистанційного туру забезпечує Центр дистанційного навчання ТНПУ ім.В.Гнатюка
    Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів (і більше), запрошуються до участі у другому турі.

• Другий тур відбудеться в ТНПУ ім.В.Гнатюка  6 квітня 2019 р.

Цього року, відповідно до «Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», ТНПУ ім.В.Гнатюка  організує фахові олімпіади з таких предметів:

·         математика;

·         фізика;

·         хімія;

·         географія;

·         біологія.

Участь в олімпіадах безоплатна! Охочі можуть брати участь у декількох напрямках.

Дізнайтися про Спеціальності, на які можуть бути зараховані додаткові бали

Більше інформації ви знайдете на  сайті Олімпіади-2019

Реєструватися для участі потрібно тут Форма реєстрації

Бажаємо всім наснаги, наполегливості та успіхів!

Фахівці стверджують: найкращий виш - той, в  у якому вчаться найрозумніші студенти!  Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка  - лідер серед педагогічних, гуманітарних, мистецьких, лінгвістичних та фізкультурних університетів!

ТНПУ ім.В.Гнатюка радо вітає учасників та переможців, а найкращих прийме у свої дружні лави згуртована, весела студентська спільнота.

олімпіада