ЗМІ про нас. У тернопільських легкоатлетів “срібло” і “золото” чемпіонату України

ЗМІ про нас

У тернопільських легкоатлетів

“срібло” і “золото” чемпіонату України

Дві медалі завоювали наші легкоатлети на чемпіонаті України в приміщенні серед дорослих і молоді до 23-х років, який проходив  в Сумах.

Так, у змаганнях серед молоді у бігу на 800 м з особистим досягненням 2.11,75 сек віце-чемпіонкою стала Оксана Долинчук (Більчак) (ШВСМ, тренери Стефанишина Ольга, Небельський Володимир, студентка факультету фізвиховання ТНПУ ім. В. Гнатюка).

Ще одну медаль для скарбнички області виборов Олександр Шилівський – вихованець КУТОР “ОДЮСШ з літніх видів спорту”, тренери Панасюк Іван, Данилюк Олег, студент факультету фізвиховання ТНПУ імені В. Гнатюка. У штовханні ядра, також з високим особистим результатом 17.22 м, Олександр Шилівський здобув бронзову нагороду.

Ще двоє наших легкоатлетів зайняли четверті місця: Іван Карюк (ШВСМ, тренер Чуба Іван, ТНПУ ім. В. Гнатюка) в штовханні ядра – 16.48 м, і Христина Стефанишина (ДЮСШ Тернопільського району, тренер Кармелюк Євген, ТНЕУ) в стрибках в висоту – 175 см.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, усі ці наші легкоатлети гідно змагались і в заліку серед дорослих: в фінальному забігу на 800 м Оксана Долинчук була п’ятою, Христина Стефанишиша – сьомою, а метальники Олександр Шилівський та Іван Карюк зайняли восьме та дев’яті місця.

Наш день