Стипендія Copernicus   для навчання в Німеччині

Стипендія Copernicus

для навчання в Німеччині

Стипендія Copernicus (Das Copernicus Stipendium) передбачає навчання протягом 1 семестру в університеті Берліна або Гамбурга, проходження практики на німецькому підприємстві чи в установі (6-10 тижнів), проживання у німецькій сім’ї.

Стипендія покриває витрати на візу, житло (+сніданок), переїзд туди і назад (до 250 євро), підручники, страхування, мовний курс з німецької мови та включає приблизно 220 євро/місяць на кишенькові витрати та харчування в їдальні.

Щоб отримати стипендію, потрібно:

• здобувати ступінь бакалавра або магістра за одним із напрямів:

- Право / Правознавство

- Політологія / Міжнародні відносини

- Економіка

- Гуманітарні та соціальні науки

- Природничі науки

• провчитись в університеті як мінімум один семестр на момент отримання стипендії, стипендія має закінчуватися не пізніше, ніж за 6 місяців до закінчення вашого навчання;

• знати німецьку мову на рівні В2 або вище;

• довести свою активну громадську позицію (робота волонтером, робота над благодійними проектами і т.ін.).

Кінцеві терміни подання документів: 1 березня для зимового семестру, 1 вересня для літнього семестру.

Детальніше за  посиланням.

За інформацією