Міжнародна поїздка “Європейська єдність”   до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії

Міжнародна поїздка “Європейська єдність”

до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії

З 25 березня по 01 квітня 2019 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка  “Європейська єдність” до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

Мета поїздки – розвиток волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн.

Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовська громадська організація «Від серця до серця», Естонська громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, соціально-гуманітарної сфери, співробітники органів управління освітою, охороною здоров’я, учні, студенти навчальних закладів, лікарі, громадські активісти тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Деталі - на сайті  Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»