На базі STEM-центру фізико-математичного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка відкрилася майстерні «STEM-кар’єра» (ФОТО)

На базі STEM-центру

фізико-математичного факультету

ТНПУ ім. В.Гнатюка

відкрилася майстерні «STEM-кар’єра»

21 лютого на базі STEM-центру фізико-математичного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка відбулось відкриття майстерні «STEM-кар’єра». Відкриття лабораторії - це черговий захід, який проведений у рамках реалізації проекту «Популяризація STEM-професій» за підтримки програми Британської ради «Активні громадяни» та початку проведення на Тернопіллі Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна», ініційованого Міністерством освіти та науки України та Інститутом модернізації змісту освіти.

У відкритті лабораторії взяли участь другокласники ЗОШ № 16 м. Тернополя та їх вчитель Роговська Л.І., проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ Фальфушинська Г.І., декан фізико-математичного факультету Громяк М.І., завідувач кафедри інформатики та методики її навчання Балик Н.Р., координатор програми Британської ради «Активні громадяни» Чорній А. , волонтери STEM-центру.

Наймолодші учасники відкриття мали змогу ознайомитись із STEM-професією «інженер з 3D-моделювання» і попрацювати у креативній майстерні зі створення моделі дитячого парку.

Наймолодші учасники

другокласники ЗОШ № 16
Другокласники ЗОШ № 16

Викладачі фізико-математичного факультету Барна О.В., Генсерук Г.Р., Мартинюк С.В., Скасків Г.М., Шмигер Г.П. представили авторські методики LEGO-конструювання для нової української школи.

Викладачі фізико-математичного факультету

По завершенні школярі представили урбаністичний проект «Майданчик моєї мрії» та отримали іменні сертифікати.

іменні сертифікати
Іменні сертифікати