Відбулась зустріч студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка з головою Тернопільського обласного товариства німців "Відергебурт" (Відродження)

Відбулась зустріч студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка

з головою Тернопільського обласного

товариства німців "Відергебурт"

(Відродження)

20 лютого відбулася зустріч студентів та викладачів факультету іноземних мов (декан доц. Кебало М. С.) та історичного факультету (декан доц. Мисько В.В.) з головою Тернопільського обласного товариства німців "Відергебурт" (Відродження)  Георгієм Міллером. Пан Міллер розповів про історію створення та діяльність товариства німців "Відергебурт" в нашій області та познайомив студентів з виставкою «Німці в Україні: історія і культура», яка систематизує історичну інформацію про німців України. Також на зустрічі обговорили практичні напрямки співпраці в навчальній та освітньо-культурній сферах з використанням німецької мови - можливість займатися волонтерською діяльністю, підтримка в отриманні грантів та допомога в пошуку майбутнього працевлаштування.

Захід відбувся в рамках роботи Науково-дослідного центру національних меншин та міжетнічних відносин ТНПУ ім.В.Гнатюка та за підтримки кафедри німецької філології та методики викладання німецької мови (завідувач кафедри доц. Яцюк І. Я.).
Особливу подяку висловлюємо управлінню з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської ОДА (керівник Кульчицький І.В.)  за допомогу в організації цієї зустрічі.
Довідка.

Науково-дослідний центр національних меншин та міжетнічних відносин ТНПУ (керівник проф. Бармак М.В.) створений в жовтні 2018 р. з метою дослідження різних аспектів історії та сьогодення національних меншин та міжетнічних відносин в Україні та на Тернопіллі. Спільне прожиття представників різних національностей породило багато прикладів толерантного співжиття та взаємовигідної співпраці. Вивчення саме такого досвіду є надзвичайно актуальним для розбудови сучасного громадянського суспільства в нашій країні.

професор Бармак М.В.

Вступне слово професора Бармака М. В.

Голова Тернопільського обласного товариства німців "Відергебурт" (Відродження) Георгій Міллер

Учасники зустрічі

Виступ Георгія Міллера