“Що? Де? Коли?”	на історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

“Що? Де? Коли?”

на історичному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Вже давно хорошою традицією історичного факультету стало щорічне проведення факультетських змагань із інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”

Щоразу в ній беруть участь “старі”, досвідчені команди, що вже неодноразово демонстрували клас як у факультетських, так і у вузівських змаганнях. Проте на факультетських змаганнях неодноразово стається, що призові місця займають саме новачки, які ще навчаються на першому чи другому курсі й тільки вчаться бути найрозумнішими.

Змагання інтелектуалів-істориків

18 лютого за організації професора Івана Степановича Зуляка та доцента Володимира Мироновича  Кіцака відбулось чергове змагання істориків. Цього разу переміг досвід.

Модератором інтелектуального свята був випускник першої групи історичного факультету, багатолітній авторитет і професіонал гри «Що? Де? Коли?» Сергій Миколайович Волоцюга.

Наші модератори -- професор Іван Зуляк та  Сергій Волоцюга
Наші модератори -- професор Іван Зуляк та  Сергій Волоцюга

Серед шести команд (11 і 12 групи істориків, 13 група археологів, 22, 32 і 41 групи істориків) у впертій боротьбі перше місце виборола команда 32 групи, яка всього лиш на півбала переграла команду 41 групи. Саме третьокурсники Денис Луковицький, Руслана Банадига, Оксана Кокудак, Марія Мигалевич, Орест Лотоцький, Петро Савоцький вибороли заслужений пакет шоколадних цукерок, що є вже традиційним призом на істфаці.

Ми вітаємо їх з перемогою та бажаємо подальшого інтелектуального зростання!

Доцент кафедри
історії України