Визначились переможці у першості ТНПУ ім. В. Гнатюка з волейболу серед працівників університету (ФОТО)

Визначились переможці
у першості ТНПУ ім. В. Гнатюка з волейболу
серед працівників університету

27 лютого пройшли змагання першості з волейболу серед працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка. В змаганнях прийняло участь понад 50 учасників. Змагалися за коловою системою в одне коло.

Перша подача

Ігровий момент.
Ігровий момент

За результатами зустрічей команд перемогу здобуває команда адміністративної частини, ІІ місце зайняла команда факультету педагогіки і психології. Бронзовим призером, посівши ІІІ місце, стала команда факультету фізичного виховання.

Боротьба між командою факультету фізичного виховання та командою адміністративної частини

За ходом подій, які відбувались на спортивному майданчику, спостерігала адміністрація вузу ректор Б.Б.Буяк, перший проректор Г.В.Терещук та начальник навчально-методичного відділу А.В.Киданюк.

Загалом змагання пройшли в дружній і теплій атмосфері. Також хотілося би відмітити, що команду факультету фізичного виховання очолив декан факультету Омельяненко Володимир Григорович, а це свідчить про його цікавість до спорту та здорового способу життя як власного, так і колективу загалом.

Команди нагородженні цінними призами та грамотами. Також нагороджений грамотою Москалюк Микола Миколайович у номінації «кращий гравець».

Кращий гравець

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення змагань.

Спільне фото

Окремо подяка головному судді змагань Сопотницькій О.В. Зазначимо також традиційно вагому підтримку профспілки працівників університету (голова Григорук А.А.)

Голова спортивного клубу
Петрица П.М.