Відкрито набір кандидатів для участі  у Східній літній школі в Варшаві

Відкрито набір кандидатів для участі

у Східній літній школі в Варшаві

Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету оголошує набір на XXIX Східну літню школу, котра триватиме 28 червня – 28 липня 2019 р.

Мета проведення – можливість ознайомлення із ситуацією в науковій галузі, знайомство з новим оточенням і видатними вченими, оцінка ресурсів польських архівів і бібліотек. Школа не надає можливості для самостійної дослідницької діяльності, а тільки готує слухачів до майбутнього тривалішого навчального візиту в Польщі.

Умови участі:

• повноправними учасниками школи можуть бути виключно іноземці, випускники закладів вищої освіти, які проводять власні наукові дослідження;

• кандидати повинні володіти двома мовами школи, якими проходитимуть лекції, польською та англійською, на рівні, достатньому для розуміння занять та участі в них;

• вік заявників – до 35 років.

Перевага буде надаватися кандидатам, спеціалізацією яких є історія та сучасність Східної Європи, особливо XIX–XXI ст., а також період краху комунізму і трансформації країн регіону.

Кандидати, які дотримаються основних умов повноцінної участі, можуть подавати заявку на фінансування, щоб покрити повністю або частково (залежно від країни походження) вартість перебування в школі (готель, харчування, лекції, матеріали, навчальні тури).

Кандидатам необхідно надіслати на адресу
wsl.studium@uw.edu.pl такі документи:

– заповнена анкета школи,

– заява про прийняття з описом робіт і наукових інтересів, а також темою реферату,

– резюме (curriculum vitae) з фотографією,

– перелік всіх наукових публікацій,

– два відгуки дослідників проблематики, якою займається кандидат (бажано одна з Польщі),

– копія диплому про закінчення закладу вищої освіти.

Будуть розглядатися тільки заявки з повним комплектом документів. Заяву та анкету необхідно подавати польською мовою, а резюме – англійською.

Термін надсилання комплекту документів закінчується 20 травня 2019 р.

Детальніше за посиланням.