Стипендії імені Фулбрайта на навчання в університетах США для старшокурсників і випускників ТНПУ ім. В.Гнатюка

Стипендії імені Фулбрайта
на навчання в університетах США
для старшокурсників і випускників
ТНПУ ім. В.Гнатюка

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники закладів вищої освіти.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні

• володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі

• мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії

• повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

- оплата навчання в університеті;

- щомісячна стипендія;

- медичне страхування;

- квиток в обидва боки.

Кінцевий термін подання заявок –