Стипендії на навчання, дослідницьке та лекційне стажування в Словаччині

Стипендії на навчання, дослідницьке

та лекційне стажування в Словаччині

В рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ЗВО, дослідників і митців оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині на навчання протягом 2019-2020 академічного року.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки. Розмір щомісячної стипендії становить: для студентів – 350 євро, для аспірантів – 580 євро, для викладачів університету та дослідників – від 850 до 1000 євро.

Подати заявку на стипендію можуть:

• студенти магістратури, навчання яких проходить в іноземних університетах і які запрошені державними чи приватними університетами до Словацької Республіки для навчання (стипендія на період 1–2 семестрів);

• аспіранти (студенти PhD–програм), навчання або дослідження яких проходять в іноземних університетах або науково-дослідних організаціях і які запрошені державними чи приватними університетами або науково-дослідними організаціями до Словацької Республіки для навчання або досліджень (стипендії на період 1–12 місяців);

• викладачі, дослідники, митці, які запрошені організаціями Словацької Республіки для викладацької діяльності чи проведення досліджень (стипендія на період 1–12 місяців).

Кандидати повинні подати онлайн-заявку, до якої прикріпити необхідні документи. Копії документів також потрібно надіслати на адресу: SAIA, n.o., Námestie Slobody 23, 812 20 Bratislava 1, Slovakia.

Заявки приймаються двічі на рік: до 30 квітня (на навчання протягом академічного року) і до 31 жовтня (на літній семестр).

Детальна інформація про програму опублікована на офіційному
сайті

За інформацією