Стипендії Посольства Франції для досвідчених науковців

Стипендії Посольства Франції

для досвідчених науковців

З метою розвитку та підсилення французько-українського наукового та університетського співробітництва Посольство Франції в Україні відкриває новий конкурс короткострокових стипендій (2 тижні - 1 місяць) до Франції для викладачів та науковців з великим досвідом роботи.

Цей вид стипендій пропонується для українських викладачів та науковців, які працюють в закладах вищої освіти та/чи наукових установах та співпрацюють із аналогічними французькими установами чи планують створити таке співробітництво із лабораторією / факультетом. Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.

Такі стажування мають відбуватися у рамках існуючих партнерств між закладами та установами вищої освіти і науки Франції та Україні, чи бути поштовхом для створення таких партнерств. Стипендіальна комісія буде вивчати необхідність такої подорожі у контексті розвитку та підсилення французько-українського співробітництва, зокрема розвиток студенської та аспірантської мобільності.

Розмір стипендії становить 1374-1700 євро.

Кандидати повинні

1. Заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою

2. Відіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com:

- детальний опис перебування у Франції (французькою чи англійською мовою, 1-2 сторінки максимально)

- резюме кандидата

- лист підтримки від французької лабораторії, із зазначенням інтересу до співробітництва з установою, яку представлятиме кандидат (французькою чи англійською мовою, формат pdf)

Прийом документів здійснюватиметься до 30 березня 2019 року.

За інформацією
відділу міжнародних зв’язків