На історичному факультеті відбулася інтерактивна  зустріч “Благословенна Богом українська жінка” (ФОТО)

На історичному факультеті відбулася інтерактивна

зустріч “Благословенна Богом українська жінка”

У перед день святкування свята весни і краси студенти другого курсу зустрілися разом із викладачами Морською Наталією Львівною та Костюк Лесею Володимирівною із науковим співробітником Тернопільського обласного краєзнавчого музею Гулик Оксаною Богданівною.

Український національний одяг

Етносвітлиця істфаку

Протягом зустрічі студенти дізналися багато цікавого про роль жінки в українській історії, сім’ї, пригадували народні традиції, звичаї та визначали її роль в них, поряд із тим співали народні пісні. Цікавим моментом інтерактивної зустрічі було вивчення історії української хустини.

Так, пані Оксана розповіла про виникнення цього головного убору, технічні особливості, семантику та застосування у різноманітній обрядовості.

Також було продемонстровано ряд виробів не тільки жіночих, але і чоловічих (крайок, брилів та жупанів).

Справжні українські парубки історичного факультету

Ще одною цікавинкою було те, що протягом зустрічі пані Оксана провела майстер клас по зав’язування українських хусток, котре побутувало у різних регіонах України.

Майстер клас по зав'язуванні хустки

Учасники зустрічі

Зустріч пройшла у дружній атмосфері

Більше світлин дивіться в альбомі