ЗМІ про нас. Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка записує музику зі світовою компанією Sony Music (ВІДЕО) (ФОТО)

ЗМІ про нас

Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка

записує музику зі світовою компанією

Sony Music

#таланти_ТНПУ

21-річний Василь Лещишин родом з Бережан. Нещодавно хлопець випустив новий трек “DJARA”, який підписано на Sony Music.

Василь Лещишин навчається у ТНПУ ім.В. натюка на інженерно-педагогічному факультеті, спеціальність комп’ютерні технології. А паралельно з навчанням, хлопець створює електронну музику та працює ді-джеєм в одному із місцевих клубів.

Творить музику з дитинства

Захоплення музикою у Василя почалось з дитинства.

- Все почалось з того, що я записував свій голос на братові касети, - каже музикант. - Звісно, потім мені добряче діставалось від брата, бо замість улюбленої музики він чув мій голос. Але саме з того й почався мій творчий шлях. Згодом я вирішив, що хочу творити власну музику, а не редагувати чужу.

Зараз Василь Лещишин, псевдонім Renomty,  співпрацює з кількома іноземними виконавцями з таких країн як Швеція, США, Велика Британія, Австралія, Нідерланди та інші.

А нещодавно у нього вийшов трек, створений спільно з другою за величиною у світі компанії звукозапису - Sony Music Entertainment або просто Sony Music.

Зазначимо, Sony Music стала рідним домом для знаменитих артистів XX століття: Елвіса Преслі, Майкла Джексона, AC/DC, Boney M.,Адріано Челентано, Майлза Девіса, Боба Ділана, Барбари Стрейзанд, і безлічі інших. Сьогодні ситуація не змінилася, з Sony Music працюють Брітні Спірс, Бейонсе, Леона Льюїс, Pink, Шакіра, та ін.

Підписав з нею контракт на трек і бережанець.

Записав новий сингл - “DJARA” Своїм новим треком “DJARA” Василь дуже задоволений.

- Спочатку я думав назвати цю пісню “Deli”, в честь столиці Індії, - розповідає музикант. - Взагалі цю пісню я написав за кілька днів. Я говорив із кимось по телефону і просто накидав звуки у програму, а коли переслухав, то зрозумів, що з цього може вийти крутий трек.

У цій пісні Василь хотів передати відтінок Азії. Музикант розповідає, що таке звучання зараз трендове.

“DJARA” - це колаборація із продюсером Rasster.

- Я знав, що Rasster талановитий музикант, тому надіслав йому свій трек, аби він його оцінив, - каже Василь. - А у нього якраз був контракт із лейблом Sony Music. Він запропонував трішки вдосконалити цю пісню разом, і в результаті у нас вийшов дуже класний трек. Зараз ця пісня посідає 66-у позицію в iTunes.

Секрет успіху - в праці

Хлопець розповів, що спочатку не мав намірів серйозно займатися музикою.

- Одному другу дуже сподобалось те, що я роблю, і він запропонував свою допомогу, сказав, що може стати моїм менеджером. З того часу музика перестала бути для мене просто хобі, - розповідає Василь. - І ось з цим другом ми вже чотири роки серйозно займаємось музикою.

Музикант розповідає, що спочатку рідні та друзі не сприймали серйозно його творчість.

- Мені неодноразово казали: “Йди на нормальну роботу”, - пояснює хлопець. - Але я вірив у те, що мене все вийде. Ми з другом продовжували вдосконалювати свої треки, разом збирали гроші і купляли спеціальне обладнання. І зараз оточення хлопця чекає на його нові пісні, і сприймає його, як музиканта.

Музикант вважає, що жодного секрету успіху немає. Просто потрібно завжди працювати над собою, та вірити у свої сили.

- Лише на власних помилках ми можемо повноцінно навчитись і проаналізувати, що ми робимо не так, - каже хлопець. - На майбутнє у мене багато планів, вже не можна “опускати планку”