Представники факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка створили неповторну ауру під час творчого вечора двох тернопільських поетів (ФОТО)

Представники факультету мистецтв
ТНПУ ім.В.Гнатюка
створили неповторну ауру
під час творчого вечора
двох тернопільських поетів

Спільну книгу «Елегія» репрезентували два тернопільські поети – Арсен Вікарук і Богдан Кушнірик на творчому вечорі, який відбувся у Тернопільській бібліотеці №4 для дорослих «Етноцентр»

Під час творчого вечора присутні слухали вірші у виконанні авторів і запрошених гостей – професора, доктора мистецтвознавства, викладача ТНПУ ім. В. Гнатюка Олега Смоляка і його дружини Марії.

Також у записі прозвучав романс «О юності прекрасная пора» на слова Богдана Кушнірика у виконанні композитора Віри Дроботенко та пісні на слова  Арсена Вікарука, музику Олега Зозулі, які подарували студенти з факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка  Анастасія Решнюк, Уляна Шерстій під акомпанемент Степана Буранича.

Леся Заморська,
te.20minut.ua