Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

Тренінг для підготовки експертів

із забезпечення якості вищої освіти

У рамках проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти в рамках проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» на базі Тернопільського національного педагогічного університету.

Тренінг проходить за підтримки Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та Інституту вищої освіти НАПН України.

Долучившись до тренінгу, Ви зможете підвищити загальні та професійні компетенції, ознайомитися з сучасним набором інструментів внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості вищої освіти, переліком найголовніших університетських рейтингів як механізмів інтеграції української вищої освіти до ЄПВО.

Що?

"Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти"

Де?

Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка,
Тернопіль, вул.М.Кривоноса, 2,
зал засідань вченої ради

Коли?

1 квітня 2019 р., реєстрація з 09.00 до 9.25, початок – 09.30.

Цільова аудиторія

фахівці із забезпечення якості вищої освіти, адміністративний персонал, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, студенти, роботодавці.

Для участі у тренінгу потрібно зареєструватися та заповнити до 28 березня 2019 р. форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1TFG0CUo4b6ipHc8rf21mCVhvERenlQlvYqMiKDykRK8/edit

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

За інформацією
наукового відділу