Презентація бізнес-курсу «MESH» відбулася для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Презентація бізнес-курсу «MESH»

відбулася для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка

13 березня 2019 р. у ауд. 178 головного корпусу ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася презентація бізнес-курсу MESH. Як розповіли засновники курсу, успішні підприємці та меценати Тарас та Ірина Демкури, MESH – це безкоштовний практико-орієнтований навчальний бізнес-інтенсив, спрямований на формування навичок підприємництва у молоді.

Захід відкрила Галина Фальфушинська, доктор біологічних наук, доцент, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ імені В. Гнатюка, повідомивши: «Даний курс – це не є суха теорія. Це практичні навики, які дозволять знайти місце під сонцем кожному».

Координаторка MESH
Наталя Волощук подякувала представникам ректорату, що підтримали ідею проведення курсу та презентувала його структуру.

Курс включатиме 8 лекцій (1 лекцію щотижня) на різні бізнес-теми за участі теоретиків та практиків, практичні поради підприємців, тренерів та експертів у різних сферах, лекції, дискусії, брейншторми, нетворкінг-вечори, нові зустрічі з однодумцями і безліч нових ідей та навичок. Після проходження навчального курсу на слухачів чекає завдання – створити в групах однодумців ідею свого стартапу та представити її на фінальному занятті, яке по завершенню оцінюватиме експертне журі. Переможців буде нагороджено грошовими преміями, а також всі учасники отримають відповідні сертифікати.

Команда тренерів бізнес-курсу

У рамках першої вступної лекції «Тренди бізнесу в поведінковій економіці» виступила Ірина Зварич, кандидат економічних наук, доцент, докторант кафедри міжнародної економіки ТНЕУ, розповівши про важливість та актуальність інклюзивної циркулярної економіки.

Великий інтерес до свого виступу викликав
Тарас Демкура, кандидат економічних наук, віце-президент з питань регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ІСС Ukraine, підприємець, меценат, який розповів про світові тренди часу та їх вплив на наш вибір. Тарас Володимирович на своєму прикладі продемонстрував, як можна змінити своє життя, просто змінивши мислення.

«Соціально орієнтовний бізнес є вкрай важливим для мене питанням. Я вважаю, що підтримка молоді – це інвестиції у майбутнє країни. Саме тому минулого року нами було прийнято рішення створити умови для реалізації потенціалу молодого покоління, щоб вони відчували, що у них є майбутнє в Україні. Результатом цього стало створення бізнес-курсу «MESH», – зауважив пан Тарас.

Спікери курсу, зокрема високопрофесійні спеціалісти, науковці, бізнесмени та практики зі всієї України, навчатимуть студентів основам маркетингу та підприємницької культури, інструментам персонального брендингу, навичкам ефективного управління бюджетом, мистецтву онлайн та офлайн комунікації.

Вже наступного тижня лекцію на тему: «З чого почати створення власної справи?» проведуть Руслан Савчишин, засновник компанії MagneticOne та групи ІТ-компаній MagneticOne Group, засновник Благодійного Фонду
MagneticOne.Org, співзасновник компанії Yaware, співзасновник та член наглядової ради Асоціації роботехніки України та TAIT – Тернопільської асоціації ІТ; Роман Рудий, молодий та амбітний підприємець, особистий приклад якого надихає; Ігор Костюк, депутат Тернопільської міської ради (член комісії з питань бюджету та фінансів), куратор тренінгового центру X-team.

Третю лекцію на тему «Навички персонального брендингу» анонсувала
Олександра Струмчинська, спеціаліст із 4-річним досвідом роботи в сфері SMM, засновниця SMM-школи у Тернополі.

Про мистецтво продажу та психологію покупця/продавця студенти дізнаються на четвертій лекції, яку анонсували Марина Орап, професор кафедри психології ТНПУ ім. В.Гнатюка, доктор психологічних наук, практичний психолог, керівник науково- дослідного центру «Сучасна дитина», та Андрій Шкільний, розробник власної матриці успішного бізнесу, займається створенням спільнот однодумців з вивчення гнучких методологій менеджменту і мотивації.

Марина Орап, спікер бізнес-курсу

Про важливість мовленнєвого аспекту у бізнесі слухачі матимуть змогу дізнатися на сьомій лекції, про яку розповіла Любов Струганець, знаний в Україні науковець в царині української філології, яка розвиває і досліджує корпоративну культуру у бізнес-середовищі.

Слухачі бізнес-курсу 'MESH'
Слухачі бізнес-курсу "MESH"

Більш детально з програмою курсу можна ознайомитися на сайті http://mesh.com.ua., де можна зареєструватися на бізнес-курс MESH.

Команда MESH