Студенти-екологи географічного факультету  ТНПУ ім.В.Гнатюка активно проводять  еколого-просвітницьку роботу зі школярами (ФОТО)

Студенти-екологи географічного факультету
ТНПУ ім.В.Гнатюка активно проводять
еколого-просвітницьку роботу зі школярами

13 березня 2019 року третьокурсники-екологи географічного факультету, а саме Олег Самбура та Вікторія Бурда  провели еколого-просвітницьку роботу серед школярів в ЕКО-бібліотеці м. Тернопіль.

Студенти розповіли про особливості роботи екологів та необхідність даної професії в сучасному суспільстві, а також поділилися лайфхаком щодо визначення якості солодкої води, яку так полюбляють вживати діти.

Кожен хоче спробувати
Кожен хоче спробувати...

Розкриття лайфхаку

Саме майстер-клас викликав неабиякий ажіотаж серед учнів, адже кожному власноруч хотілося визначити яка ж вода є неякісною та дуже шкідливою. У веселій атмосфері непомітно пройшов час.

Під час майстер-класу

Разом ми збережемо цей світ!

Студенти своїм прикладом показали, що еколог – це покликання і вони розуміють, що здорова та екологічно-свідома нація одна із запорук існування міцної держави.

За інформацією
географічного факультету