В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели тренінги «Медіаграмотність у професійній діяльності педагога» (ФОТО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели тренінги

«Медіаграмотність
у професійній діяльності педагога»

13-14 березня в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулися тренінги на тему «Медіаграмотність у професійній діяльності педагога».

У них взяли участь студенти 3-5 курсів, викладачі та співробітники хіміко-біологічного та географічного факультетів.

Дослідження медіапродуктів

Робота над проектом студентів 4 курсу географічного факультету

Модератор заходу – тренер з медіаграмотності, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Міщук Н.Й. налаштувала присутніх на усвідомлення мети освіти з медіаграмотності, що полягає у розвитку навичок з дослідження та оцінки медіапродуктів, умінь критичного мислення та ефективної комунікації у медіапросторі.

Завершальний етап роботи над проектом студентів магістратури хіміко-біологічного факультету

Захист групового проекту

Учасники мали можливість попрацювати у групах над розробкою цікавих проектів, під час яких навчалися використовувати різноманітні навчальні стратегії з медіаграмотності, онлайн-інструменти перевірки інформації.

Учасники тренінгу

Особлива увага приділялась питанням різноманітних маніпуляцій, пропаганді, викривленню інформації в сучасному медіапросторі, а також ролі критичного мислення у процесі сприйняття медіа меседжів.

Тренінг сприяв формуванню медіакомпетентності його учасників.

Доценти кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
 Жирська Г.Я. та Барна Л.С.