Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка   підтримали проект «Діти єднають Україну» (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

підтримали проект «Діти єднають Україну»

Студентський актив ТНПУ ім.В.Гнатюка  долучився до благодійного проекту «Діти єднають Україну», який відбувся 14 березня на базі ТНВК ШПЛ №2.

Закуплено та передано канцтовари на суму 3 тисячі гривень. Частину з них буде використано на форумі «Формула успіху правової держави очима дітей
», а решту учасники зможуть забрати з собою додому, на територію, наближену до окупованої зони.

директор ТНВК ШПЛ №2
З директором ТНВК ШПЛ №2

Канцтовари
Закуплені канцтовари

Студентський актив

«Учасниками проекту стануть 16 команд з різних областей України (60 дітей і 20 дорослих). П’ять із них із Донецької та Луганської області. На форумі будемо говорити про єдність, гуманність, мир і Україну, яку повинні віддати в надійні руки наших дітей, що є справжніми патріотами,» - зазначає Іванюк Інна Володимирівна, директор ТНВК ШПЛ №2.

Михайло Боднар