Студенти спеціальності «Соціальна робота»   ТНПУ ім.В.Гнатюка  практикувалися у допомозі різним групам населення (ФОТО)

Студенти спеціальності «Соціальна робота»
ТНПУ ім.В.Гнатюка
практикувалися у допомозі
різним групам населення

Студентам Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюкка не тільки надають якісні теоретичні знання, а забезпечують різноманітні бази практики, де можна проявити себе молодому фахівцю. Таку можливість мали і студенти спеціальності «Соціальна робота» факультету педагогіки і психології.

Під керівництвом викладача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Олійник Галини Михайлівни група СР-31 проходила практику на п’ятьох базах:

– у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району;

–  у Соціально-спортивній школі Фонду «Реал Мадрид»;

–  у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей;

–  у ТМЖК «Відродження нації»;
– у
Тернопільському обласному благодійному фонді «Майбутнє сиріт».

Навчальна практика в Територіальному центрі соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)Тернопільського району
Навчальна практика в Територіальному центрі соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Тернопільського району

Цікава та пізнавальна практика в ТМЦікава та пізнавальна практика в ТМЖК Відродження нації.ЖК Відродження нації.
Цікава та пізнавальна практика в ТМЖК "Відродження нації"

Соціально-спортивна школа Фонд  Реал Мадрид
Соціально-спортивна школа Фонду "Реал Мадрид"

Гарні спогади залишилися від проходження практики в Тернопільському обласному благодійному фонді Майбутнє сиріт.
Гарні спогади залишилися від проходження практики в Тернопільському обласному благодійному фонді "Майбутнє сиріт"

Ми мали змогу ознайомитись із структурою організації, де проходили практику, глибше вивчити нормативно-правову базу, документацію. Цікаво було дізнатися мету та завдання діяльності організацій, історію їх становлення та розвитку.

Тут група могла проявити свої творчі здібності і знання, які отримали в університеті, набути нових надзвичайно корисних вмінь.  Особливо важливим є те, що студенти самостійно попрацювали з різними категоріями клієнтів. Це були діти і діти-сироти, сироти-випускники інтернатних закладів; самотні люди; діти і дорослі з особливими потребами; діти із синдромом Дауна; жінки, які постраждали від насильства; особи, які мають проблеми у міграційний сфері. Оскільки існує велике розмаїття клієнтів соціальних служб, які потребують допомоги, майбутні фахівці соціальної роботи повинні вміти працювати з кожним із них. Безперечно, робота працівника соціальної сфери надзвичайно відповідальна, ми покликані допомогти зробити життя інших яскравішим та полегшити його.

Підсумкова конференція з навчальної практики. Викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Олійник Г. М. та студенти групи СР-31
Підсумкова конференція з навчальної практики. Викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Олійник Г.М. та студенти групи СР-31

Ця практика для студентів групи СР-31 була корисною і дала можливість глибше збагнути всю суть роботи фахівців соціальної роботи, ті проблеми й труднощі, з якими вони стикаються.

Ми щиро бажаємо всім студентам ТНПУ ім.В.Гнатюка такої ж цікавої і продуктивної практики!

Анастасія Гурська та Тамара Морозович,
студентки групи СР-31