Профорієнтаційна робота  кафедри англійськоі філології  та методики навчання англійської мови  ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Профорієнтаційна робота
кафедри англійськоі філології
та методики навчання англійської мови
ТНПУ ім.В.Гнатюка

12 березня викладачі кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови факультету іноземних мов доц.Зубрик А.Р., доц.Гарасим Т.О., доц. Шепітчак В.А. з метою проведення профорієнтаційної підготовки школярів відвідали середню загальноосвітню школу І—ІІІ ступенів №2 ім.М.Шашкевича, середню загальноосвітню школу І—ІІІ ступенів №1 м. Золочева Львівської області та Золочівський економічний ліцей.

Золочівськийе кономічний ліцей.
Сучасна економіка без знання іноземної мови немислима!

15 березня доц. Довбуш О.І., доц. Олійник І.Д. та доц. Зубрик А.Р. відвідали Збаразькі ЗОШ №1 та №2, а також ЗОШ у с. Залужжя, Збаразького району, Тернопільської області.

Нове покоління - нові запити

Розмова про майбутнє - освітні перспективи

Вчитися в ТНПУ ім.В.Гнатюка і отримати подвійний диплом - ця перспектива зацікавила багатьох!

Учні були проінформовані про можливості та умови вступу на факультет іноземних мов, його історію та специфіку роботи, процес навчання на факультеті, програму подвійних дипломів, академічної мобільності, можливості та перспективи вивчення англійської мови у професійній діяльності.

На позитивній хвилі

Щиро дякуємо адміністраціям шкіл та ліцею за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи!

кафедри англійської філології
та методики навчання англійської мови