Магістранти факультету філології та журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка відзвітували про практичні сходинки для набуття майбутньої професії (ФОТО)

Магістранти факультету філології та журналістики
ТНПУ ім.В.Гнатюка
відзвітували про практичні сходинки
для набуття майбутньої професії

На факультеті філології та журналістики відбулася звітна конференція із педагогічної практики студентів-магістрантів  1 року навчання.

Упродовж місяця ми перебували на базах практики – коледжах, школах, ліцеях та у рідному університеті  (кафедра української мови та методики її навчання, теорії і методики української та світової літератури).

Коцяба Інеса у Галицькому коледжі ім. В'ячеслава Чорновола

На святі рідної мови у Тернопільському коледжі ТНТУ ім. І. Полюя
На святі рідної мови у Тернопільському коледжі ТНТУ ім.І.Полюя

Так проходять заняття у майбутніх туристів та економістів

Позакласна робота зі студентами ТНПУ, похід у етногалерею Спадок
Позакласна робота зі студентами: похід у етногалерею "Спадок"

Урок української мови у школі-ліцеї №6

Результати своєї практичної діяльності нами оприлюднено у вигляді звітів-презентацій. Кожен із нас мав можливість поділитися враженнями, емоціями, набутим досвідом. Присутні ставили цікаві запитання.

Під керівництвом  професора завідувача кафедри української мови та методики її навчання Л.В.Струганець, доцента кафедри теорії і методики української та світової літератури Л.І.Царик нам вдалося досягнути високих результатів, відчути себе справжніми фахівцями.

Педагогічна практика стала важливим кроком для нас, а також випробовуванням на стійкість. Судячи з вражень студентів і методистів можна впевнено сказати, що практика пройшла успішно.

Групи мУМ - 1  та мУМа - 1 факультету філології та журналістики висловили подяку за можливість працювати із передовими викладачами, вчителями, методистам усіх базових закладів проходження практики.

Студентка-магістрантка

факультету філології та журналістики