Кафедра інформатики ТНПУ ім.В.Гнатюка  провела для школярів майстер-клас «Створення 3D-моделей та їх 3D-друк» (ФОТО)

Кафедра інформатики ТНПУ ім.В.Гнатюка

провела для школярів майстер-клас

«Створення 3D-моделей та їх 3D-друк»

У рамках реалізації проекту «Популяризація STEM-професій» колективом кафедри інформатики та методики її навчання (Н.Р. Балик, С.В.Мартинюк, О.В.Барна, Г.Р.Генсерук, Н.Б.Маланюк) 20 березня 2019 року для учнів Тернопільської загальноосвітньої школи № 24 було проведено майстер-клас «Створення 3D-моделей та їх 3D-друк».

Знайомство зі STEM-центром факультету
Знайомство зі STEM-центром фізико-математичного факультету

Використання технології доповненої реальності

Екскурсію було організовано у співпраці з учителями ЗОШ № 24 Коропатницькою Наталією Михайлівною та Самець Іваном Володимировичем. Участь у підготовці майстер-класу взяли також магістранти спеціальності «Інформатика» Божук Наталія, Ющишин Андрій та Ющишин Леся, студентка І курсу Голояд Яна.

Школярі в захопленні!

У ході майстер-класу учні дізналися чимало цікавого про історію і сучасний стан 3D-моделювання і 3D-друку, мали можливість оглянути розроблені працівниками кафедри моделі замків Тернопілля, ознайомитися з 3D-принтером і 3D-ручками, а також самостійно створити 3D-моделі.

Усі учасники майстер-класу одержали сертифікати

Особливий інтерес викликали технології доповненої реальності, з використанням яких роздруковані на аркуші рисунки «оживали» у вигляді відеофільму.

Завідувач кафедри інформатики

та методики її навчання