Студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка знайомилися з минулим і сьогоденням нашого краю (ФОТО)

Студенти історичного факультету
ТНПУ ім.В.Гнатюка знайомилися
з минулим і сьогоденням нашого краю

Одна справа вивчати історію з книжок, а зовсім інша — занурившись у неї з головою. Саме музей дає змогу зробити це, в чому переконалися майбутні історики.

14 березня студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка з викладачем кафедри української мови та методики її навчання Криськів М. Й. відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей. Екскурсія була для них, як подорож у часі: від секції, де розташовані об’єднані колекції «Палеонтологія», «Геологія і мінералогія», «Зоологія» та «Ботаніка» до відділів стародавньої історії, середніх віків та нового часу вони спостерігали за розвитком краю від найдавніших часів до наших днів.

Незабутня подорож сторінками нашої історії

Чудова подорож сторінками нашої історії — незабутня!

P.S. Ну а де ви ще мамонта побачите, як не в музеї?

Студентка 2 курсу історичного факультету
Діана Гуменюк